Sloop scholen en sporthal
In Ter Aar worden drie schoollocaties en sporthal De Vlinder gesloopt. In Nieuwkoop start de sloop van het voormalige Ashram College.
Sloop voormalige basisscholen Ter Aar
VSM Sloopwerken is in november gestart met de sloop van drie oude schoolgebouwen. De leerlingen zijn verhuisd naar IKC De Vaart. De Vosseschans is bijna helemaal gesloopt, daarna volgt Het Kompas start en De Fontein is als laatste aan de beurt. Op de plek van deze scholen komen verschillende koopwoningen, variërend in prijsklasse, huurwoningen en een Futurahuis.
Sloop sporthal De Vlinder Ter Aar
Door de opening van IKC De Vaart, inclusief nieuwe sporthal, is sporthal De Vlinder niet meer in gebruik. Nog dit jaar start aannemer Van Meurs Grond & Sloopwerken met de sloop van sporthal De Vlinder in Ter Aar. Deze sloop wordt in januari afgerond.
Wat komt er op de locatie van De Vlinder?
Met de sloop van De Vlinder ontstaat er een vrij grote locatie in het centrum van Ter Aar wat opnieuw ontwikkeld wordt. Er komt in ieder geval woningbouw in de vorm van appartementen. Wat voor woningen dit zijn en hoe de locatie er verder uit komt te zien, is nog niet bekend. De inwoners van Ter Aar worden betrokken bij het plan voor deze locatie. Meer informatie volgt op een later moment.
Sloop voormalig Ashram College Nieuwkoop
Nu het Ashram College naar het nieuwe gebouw aan de Achterweg is verhuisd kunnen we starten met de herontwikkeling van de oude locatie (bouwen van woningen). VSM Sloopwerken start in december 2021 met de sloopwerkzaamheden van het voormalig Ashram College.
Wilt u altijd direct op de hoogte zijn van de werkzaamheden? In de BouwApp kunt u de sloop van de scholen volgen:
Download de BouwApp gratis in de Playstore van Google of de Appstore van Apple.
-
Zoek het project op: Lindelaan Nieuwkoop
-
Zoek het project op: Ter Aar Vernieuwd Verbonden
-
Voeg het project toe aan uw favorieten. Vanaf nu krijgt u een melding als we een update plaatsen.